Kamera Güvenlik Sistemleri

Bu kategorideki 4 kanal kamera sistemleri küçük-orta ölçekli bir ev ya da küçük bir işletme için iyi bir kapsama yapar. Sistemi alma sebebiniz bir ev ise, ön ve arka kapınızı izleyebilir, park alanınızı gözleyebilir ve belki ev içindeki pahalı eşyalarınız için de bir kamera yerleştirebilirsiniz. Koruduğunuz bir işletme ise, gene ön ve arka kapılar korunabilir, ayrıca kasa veya çalışma odalarına bir kamera koyarak çalışanları ve müşterileri izleyebilirsiniz. 4 kameralı bir güvenlik sistemi size en savunmasız alanları kapsayacak şekilde yeterli esnekliği (küçük bir mülkiyet için) vermelidir.

Kamera fiyatları,güvenlik sistemleri olarak bünyemizde bir çok 4’lü kamera sistemi vardır. Bu güvenlik kamera sistemleri içerisinde DVR’lardan bazıları yalnızca 4 kamera desteklerken bazıları 4’ten fazla kanal da destekleyebilir. Bir DVR’ın sahip olduğu kanal sayısı destekleyeceği kamera sayısını gösterir. Bu da size ilerde ihtiyaç duyulması halinde, çok düşük maliyetlerde ekstra güvenlik kameraları ekleme imkanı sunar.

Kamera fiyatları ekibi güvenlik sistemlerinde görüntü depolamak için DVR kullanmaktadır. DVR içinde çıkarılabilir bir sabit disk bulunur. Görüntüler genellikle bir bilgisayarın sabit diskinde yahut bir CD/DVD,USB Bellek’de depolanmak için çıkarılabilir. Ayrıca dvr kayıt cihazınız hafızası dolduğunda eski görüntülerin üzerine kaydetmesi için programlanır.


Suçlunun üstün olmasına izin vermeyin. Güvenlik Kamera sisteminizi bugün oluşturun. Kamera Fiyatları müşteri hizmetlerini arayarak keşif yaptırmak ücretsizdir.

İletişim

  • Adres: Ethem Efendi Caddesi, 102/2 Erenköy,İstanbul

  • Telefon No:(0850) 520 0 911

  • Mobil 7/24: 0532 635 07 65

  • Mobil 7/24: 0537 312 02 16

  • Email: info@kamerafiyatlari.net