Güvenlik Kameraları / BNC & Power Jack

Güvenlik Sistemlerinde kullanılan önemli ürünlerden bir tanesi de bnc dir. Kamera sistemlerinde bnc, dvr kayıt cihazı ve kamera arasındaki bağlantıda kullanılır. Kamera kayıt cihazında bnc kullanılırken düzgün bağlantı yapmak büyük önem taşır.

Bnc eğer doğru şekilde bağlanmaz ise kamera kayıt cihazında görüntünün parazit yapmasına ve güvenlik kamerasından dvr kayıt cihazına gitmesi gereken görüntünün iletilmemesine yol açabilir. Dolayısıyla, bnc düzgün görüntü sağlanması için önemli bir husustur.

Kamera ve kayıt cihazı bağlantısı yapılırken bnc bağlantısına dikkat edilmelidir. Kamera sistemi,kayıt cihazında kullanılacak bnc nin kalitesi de güvenlik kamera sistemlerinde önemli bir husustur. Biz kamera fiyatları olarak bakır bnc kullanıyoruz.

Kaliteli bir kamera güvenlik sisteme uygun bnc kullanmak çok önemlidir.

Güvenlik kamera sistemlerinde kullanılması gereken diğer bir ürün de enerji jack olarak adlandırılan üründür. Enerji jackları kamera sistemlerine elektrik enerjisini iletmek, kamera sisteminin ihtiyaç duyduğu enerji sağlamak için kullanılan üründür.

Enerji jackları kamera sisteminde kullanılacak ürünün kalitesi de çok önemlidir. Kamera fiyatları olarak kaliteli ve türk standartlar enstitüsünde olan enerji jacklarını tercih ediyoruz.